+370 671 98415 Laurynas   info@3-k.lt Kaip mus rasti?
KAITAVIMO MOKYKLA
Kursai > Kainos > Kodėl KKK? > IKO programa > 
 
Kursai

 

 

Kaitavimas – tai geriausių elementų kombinacija iš buriavimo, banglenčių, vandenlentės ir parasparnių sporto. Su jėgos aitvaru gali atrasti naujas vandens sporto dimensijas: čiuožti vamzdžiu, atlikti šuolius su triukais, arba tiesiog mėgautis plaukiojimu ant vandens paviršiaus bet kuria pasirinkta kryptimi. Jausmas, kuomet aitvaru pasikinkai vėją ir susilieji su gamtos jėga, prabudins nuotykių ieškotoją kiekviename Jūsų!

 

Kas ir Kaip?

 

Kaitavimo kursas yra suskirstytas į tris gebėjimo lygius – [IKO mokymo lygiai] - nuo aitvaro valdymo pagrindų ir orientacijos paplūdimyje, iki efektyvaus plaukimo prieš vėją ir saugaus kaitavimo principų. Kurso metu laukia įvairios, pritaikytos kiekvienam lygiui, užduotys, kurios padės nuosekliai lavinti Jūsų naujus įgūdžius. Taip pat išmoksite ne tik kaitavimo technikos, tačiau ir susipažinsite su išsamesniais aerodinamikos, meteorologijos, jūrinio mokslo, saugumo bei gelbėjimo pratimų, įrangos eksploatavimo ir priežiūros principais. 

 

Kaitavimas – žingsnis po žingsnio

 

Kurso metu priklausomai nuo IKO lygio Jūsų laukia tam tikros užduotys ir tikslai. Kiekviename žingsnyje dėmesys skiriamas svarbiausiems principams. Visi lygiai gali būti įsisavinti ir per ilgesnį laikotarpį: progama sudeliota taip, kad baigus pamoką Jūsų įgauti įgūdžiai yra įvertinami ir sertifikuojami. Ši sistema padeda trumpai prisiminus ką mokėtės tęsti kursą toliau nuo pasiekto lygio.

 

Daugiau apie kursus

 

Palankioms oro sąlygoms susiklosčius vidutinis optimalus treniruočių valandų skaičius per dieną – 4/5 h. Priklausomai nuo mokinio individualių galimybių, užsiėmimai gali būti tiek ilgesni tiek ir trumpesni: mes atsižvelgiam į mokinio psichologinį, emocinį ir fizinį būvį pamokų metu.

Paprastai per pirmąją treniruočių dieną pasiekiamas pirmasis IKO lygis [IKO LEVEL 1], per antrają įtvirtinamas antrasis - [IKO LEVEL 2]. Po dviejų dienų kursų mokiniui rekomenduojama nuosava arba nuomota įranga savarankiškai, tačiau stebint instruktoriui, automatizuoti pasiektą lygį.

Trečiajam programos lygiui [IKO LEVEL 3] pasiekti gali prireikti daugiau laiko, derinant savarankiškas treniruotes ir darbą kartu su instruktoriumi. Siekti trečiojo lygio rekomenduojama 1-2 mėnesių eigoje po to kuomet pasiekiate antrajį IKO programos lygį.

 

 
   Įvykių kalendorius
 
Kovas >>
 
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
 

  Draugai