+370 671 98415 Laurynas   info@3-k.lt Kaip mus rasti?
   NAUJIENOS      BLOGAS      RENGINIAI   
 
INSTRUKTORIAI

Laurynas Juodeška 1987-05-14

Instructor level 2 senior - water

 

 

Kada ir kaip pradėjei kaituoti?

2008 metų pavasarį turėjau savo pirmą jėgos aitvarų pamoką su instruktoriumi, neilgai trukus pardaviau savo svajonių mašiną (mini one) kad įsigyčiau savo pirmą jėgos aitvarų komplektą, nuo to laiko kelio atgal nebebuvo. Šis sportas mane sužavėjo savo nesibaigiančiomis galimybėmis visapusiškai tobulėti.

Mėgstamiausios oro sąlygos ir plaukimo stilius?

Kai šilta, kai pučia 8-9 metrai per sekundę, tada geriausia treniruotis šiuolaikinį laisvąjį stilių (ang. "new school freestyle"), tačiau ir sudėtingos oro sąlygos turi savo žavesio: kai pučia 14 m.s. ir daugiau, adrenalino gali pasisemti iš aukštų šuolių su "kiteloop'ais", arba treniruotis pakankamai sudėtingo "wavestyle" (plaukimo bangomis).

Kodėl mokote kaituoti?

Nariu pasidalinti šia aistra su kitais. Gaunu labai daug įspūdžių ir emocijų iš šio sporto, tačiau pačios džiugiausios akimirkos aplanko, kuomet stebi savo mokinį praplaukiant pirmuosius savo metrus. Jų laimingi veidai pasako daugiau nei žodžiai ir yra didžiausias atpildas. Tai mano hobis virtęs mylima profesija.

Ką dar veiki be kaitavimo?

Esu sertifikuotas snieglenčių instruktorius. Mokausi neformalaus ugdymo. Buriuoju Hobby Cat katamaranais. Gaminu tradicines kuršių marių vėtrunges, ir visada galvoju apie vėją :)

 

 

 

 

 

Bronius Kaknevičius 1985-06-25 

Instructor assistant

 

 

Kada ir kaip pradėjei kaituoti?

Buriuoju jau ne vienus metus, dirbu burinės jachtos kapitonu ir instruktoriumi. Vanduo ir vėjas – tai mano stichija, tad nieko keisto, kad išbandžiau ir jėgos aitvarus. Kartą paragavau ir nebegaliu sustoti.

Mėgstamiausios oro sąlygos ir plaukimo stilius?

Gal dėl to ir dirbu instruktoriumi, nes mano mėgstamų sąlygų plaukimui būna nedaug, o ir kursantų tada nelabai būna. Pašokti ir nukristi – tai ne man. Man kraujas užverda, kai kolegą lenkti ir aplenki. Šios sezono tikslas – įvaldyti Cource Race lentą.

Kodėl mokote kaituoti?

Patinka padėti kitiems tobulėti. Tas džiaugsmas matomas žmogaus akyse, kai jis tavo mokytas atsitoja ant lentos ir pradeda plaukti, man lyg narkotikas.

Ką dar veiki be kaitavimo?

Esu asmenybės tobulėjimo ir koučingo specialistas. Dirbu burinės jachtos kapitonu ir instruktoriumi.

 
 

Dominykas Kumpa 1995-05-06

Instructor assistant

 

 

 

Kada ir kaip pradėjei kaituoti?

Viskas prasidėjo tokioje pat stovykloje, atsitiktinai pamačius ir susižavėjus šiuo sportu.

Mėgstamiausios oro sąlygos ir plaukimo stilius?  

Tiesa pasakius tinka bet kokios, svarbu būtu vėjo. Aišku saulės spinduliai visada smagiau nei lietaus lašai. Propoguoju laisvąjį stilių (freeride), kuris neįpareigoja visada būti prestižiškai tiksliu, mokausi ir tobulinu freestyl‘o  elemrntus.

Kodėl mokini kaituoti?  

Noriu perduoti savo žinias tiem, kurie nori išmokti pagauti vėja bei greitai progresuoti. Stengtis ugdyti jaunimą, kuris ateityje garsintu Lietuvą. Taipogi tai puiki galimybė susipažinti su įdomias žmonėmis. Mokindamas kaituoti kitus pasikraunu teigiamų emocijų, kurios padedi stengtis ir tobulėti kartu su mokiniais.

Ką dar veiki be kaitavimo?

Laisvalaikiu užsiėmu kita sportine veikla : krepšinis, tinklinis, wakeboard‘ai, longboard‘ai ir t.t. Mėgstu keliauti ir atrasti kažką naujo.

 
   Įvykių kalendorius
 
Kovas >>
 
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
 

  Draugai